אינדקס  הרשם  התחבר  

Share | 

מה קרה לפורום?

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down 
מחברהודעה
Michahell

מספר הודעות : 1

הודעהנושא: מה קרה לפורום?   27.11.13 8:34

[rtl]שלום לכולם![/rtl]
[rtl]שמי מיכאל ואני הייתי שחקן בקהילה לפני הרבה שנים (מאז onslaught למעשה) עם המון הפסקות בדרך ומדי פעם חזרה לאליפות ארץ או לפרירלסים ודראפטים פה ושם. [/rtl]
[rtl]ללא תלות במידת הפעילות שלי כשחקן לאורך השנים, תמיד התחברתי לפורום המג'יק הישראלי בידיעה שאני תמיד אוכל להתעדכן או לקרוא דיונים מעניינים בכל מיני תחומים[/rtl]
[rtl]שגם חורגים מתחום המג'יק ונוגעים למדינה, למשחקי פנטזיה אחרים, לספרים, סדרות וכיו"ב. [/rtl]
[rtl]הייתי בטיול בדרום אמריקה וחזרתי לפורום אחרי הרבה זמן וראיתי ששינו פה הכל- מחקו את המשתמשים, את הודעות העבר ושינו את העיצוב.[/rtl]
[rtl]זו הייתה מערכת יציבה וטובה ששרדה לאורך השנים ולאף אחד לא הייתה שאיפה להחליף אותה מבין המשתמשים הישנים לפחות כל שידוע לי. [/rtl]
[rtl]ידוע לי גם שהיה סכסוך משתמשך, גלוי או לא גלוי, בין נקסוס וMTG Madness.[/rtl]

[rtl]יש לי כמה שאלות:[/rtl]
[rtl]1. למה אין נושא דביק שמסביר למה הפורום השתנה לטובת כולם ולמה הייתי צריך לפתוח מחדש את המשתמש שלי אחרי שהוא נפתח ב2004?[/rtl]
[rtl]2. למה בכלל היה שינוי של הפורום ממתכונתו הקודמת?[/rtl]
[rtl]3. במידה ואין קשר בין התשובות לשאלות 1 ו2 לשאלה הזו, מה קורה עם כל הסכסוך בין נקסוס וMTG Madness? האם עדיין יש תחרות דבילית שהקהילה מפסידה ממנה?[/rtl]

[rtl]תודה לעונים, מיכאל[/rtl]
חזרה למעלה Go down
sliver

מספר הודעות : 81

Gift Progress
Gift Points:
0/100  (0/100)

הודעהנושא: Re: מה קרה לפורום?   27.11.13 20:19

תשובה אחת על הכל, ואני אשתדל להיות ענייני ככל האפשר ולא להיכנס לנושא הסכסוך והתחרות - הפורום לא השתנה, רק הדומיין שלו:
הפורום שאתה שואל עליו נמצא בכתובת [You must be registered and logged in to see this link.] והמשתמש שלך אמור עדיין להיות פעיל שם. הפורום הזה הוא חדש יחסית, והוקם מטעם נקסוס.
חזרה למעלה Go down

מה קרה לפורום?
צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1